Biz Kimiz

Hakkımızda

Biz Kimiz

Pnetworks Teknopark İstanbul AR-GE ve Teknoloji Geliştirme Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Teknopark İstanbul, 2,5 milyon m2 yerleşim alanı ve 2020 yılı itibari ile 8000’in üzerinde personel sayısı ile ülkemizin en büyük Arge merkezi konumundadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanının hemen yanında yer alan Teknopark İstanbul, 2009 yılından bugüne Savunma Sanayii Başkanlığı, İstanbul Ticaret Odası ve İstanbul Ticaret Üniversitesi iş birliği ile ülkemiz sanayisine katkı vermeyi hedefleyen firmaları içerisinde bulundurmaktadır.

Pnetworks ağ güvenlik ürünleri, anahtarlama-yönlendirme cihazları ile veri merkezi inşası, altyapı ve kurulum faaliyetleri yürütmektedir. Ürün satışı yanında entegratör olarak yurt içi ve yurt dışında çalışmalar yapmaktadır.

Faaliyetlerinde yerli ve milli ürünleri kullanmayı model olarak belirleyen Pnetworks, kendi tasarım ve üretim kabiliyetleri içerisinde yer almayan birimleri, ülkemizin önde gelen, alanında kalitesini kanıtlamış üretici sektör firmalarından temin ederek çözümlerinde konumlandırmaktadır. 

Pnetworks