Biz Kimiz

Hakkımızda

Biz Kimiz

PNetworks, 2003 yılından beri başta savunma sanayiinde faaliyet gösteren Pavo Group firmalarının IP ağ haberleşme aygıtları, iletişim/kontrol sistemleri, güç aktarım/dağıtım birimlerinin satış, pazarlama ve entegrasyon faaliyetleri için 2019 yılında kuruldu.

Pavo Group olarak müşterilerimizin ihtiyacına uygun birinci sınıf elektronik ve gömülü sistem çözümleri tasarlayıp üretmekteyiz. Bu çözümlerimizi; IP ağ haberleşme aygıtları, iletişim/kontrol sistemleri, güç aktarım/dağıtım birimleri, insansız aviyonik sistemleri ve enerji dağıtımını verimli hale getiren sistemler olarak sıralayabiliriz.

Birçok ürünümüz savunma sanayiinde İHA’lar, savaş jetleri, askerî helikopterler, tanklar ve OBÜS’ler gibi önemli platformlarda kullanılmaktadır.

2011 yılında tamamen yerli ve millî olarak tasarlayıp ürettiğimiz askerî Anahtarlama (Switch) ve Yönlendirme (Router) cihazı, ülkemizin kendi imkanlarıyla ürettiği ilk Anahtarlama ve Yönlendirme cihazıdır.

10 yılı aşkın süredir savunma ve endüstriyel sektörde 50 bine yakın Switch & Router ürünümüz başarı ile kullanılmaktadır. 81 ilimizin tamamında mobese sistemlerinde kullanılan 35 bini aşkın Switch & Router ürünümüz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Savunma sanayiinde 19 yılı aşkın süredir gelen bilgi birikimimizi özel sektör ile de paylaşmak adına markamızı yaratarak tüm satış, pazarlama ve entegrasyon yetkinliğini Pnetworks firmamıza aktardık.

Pavo Grup adı altında bulunan 7 şirketimiz ve 600’ü aşkın personelimiz ile birlikte ülkemizin teknoloji gelişim haritasında aktif rol alıyoruz.

Pnetworks