Güvende kalmak
isteyenler için Pnetworks

Rakiplerinize karşı avantajlı konumda kalın. Bırakın, geminizi fırtınaya biz hazırlayalım.

Akıllı düşünenler için

Siz gözlerinizi zirvede tutmaya devam ederken biz, ayaklarınızın altındaki zemini sağlamlaştıralım.

Liderler, şirketin önceliklerine, stratejilerine veya hedeflerine odaklı kalabilmek adına sorumlulukları paylaştırmak zorundadırlar. İşte tam bu noktada Pnetworks’ün deneyimi uzmanları; risk analizinin ardından, destek ve çözüm önerileriyle devreye girerler.

Şirketin itibarını önemseyenler için

Sizi, uygun maliyetli çözümlerimizi değerlendirmeye davet ediyoruz çünkü itibar, güvenliğe önem vermeyen tüm şirketlerin ödediği en büyük bedeldir.

Pnetworks’ün gözetimli güvenlik hizmetleri şirketin değerini artıran ve ağ güvenliği masraflarını azaltan eşsiz bir çözümdür.

Güvende kalmak isteyenler için

Rakiplerinize karşı avantajlı konumda kalın. Bırakın, geminizi fırtınaya biz hazırlayalım. Pnetworks hizmetleri ağ üzerinde meydana gelen tüm tehdit ve sorunlara anında müdahale edebilecek ve karşılık verebilecek şekilde tasarlanmıştır. Servislerimizin belirlenen hedeflere karşı görevlerini başarıyla yerine getirdiğinin göstergesi olan raporlar, müşterilerimize devamlı ve düzenli olarak gönderilmektedir.

İş Ortağımız Olun

Çalışma arkadaşlarımız, teknolojik gelişmelerin sonucunda ortaya çıkan yeni ürünleri ve zor işlerin üstesinden başarıyla geldiğini kanıtlayan yeni veya köklü tüm şirketleri sürekli olarak takip ederler ve müşterilerimize daha iyi hizmetler sunabilmek adına bu şirketler veya ürünler üzerinden iş ortaklıkları kurarlar. Lütfen, projelerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve yeni iş ortaklıkları kurmak için bizimle iletişime geçin.

İş Ortakları Bulun

Yeteneklerinizi bir araya getirdiğiniz takdirde çok daha etkili çözümler sunabileceğiniz özelliklere sahip bir firmayla iş ortaklığı gerçekleştirmeyi hiç düşündünüz mü?

İş ortaklıkları iki taraf için de değerli sonuçlar doğurur çünkü iş ortaklıkları, müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayabilmenin ve mevcut iş alanlarımızı genişletmenin en etkili ve en hızlı yoludur.

Teknoloji Entegrasyon Ortaklarımız

Kamu kuruluşları ve endüstri için özel çözümlerle haberleşme sistemlerinizi yüksek güvenlikli olarak sağlıyoruz.
Hakkımızda

Biz Kimiz

Kısıtlı süreye sahip tüm projelerinizde bir saniye dahi kaybedilemeyecek kadar değerlidir ve ne yazık ki veriyi gerektiği gibi: anlık ve güvenli bir şekilde işleyemeyen yazılım ve donanımlar yüzünden sıklıkla zaman kayıpları yaşanır.

Pnetworks’te biz, müşterilerimizin daima operasyonel kalmalarını sağlayacak; özel olarak tehditleri ortadan kaldıracak veya azaltacak şekilde tasarlanmış; bütçenize uygun olduğu kadar da işlevsel, akıllı ve piyasada bulabileceğiniz benzer ürünlere kıyasla çok daha kolay yönetilebilir bağlantı donanımları sunuyoruz.

Uzman takımımız, kendilerine her konuda özenle cevap verdiğimiz müşterilerimizin işlerinde ihtiyaç duydukları gereksinimleri şirketimizden beklendiği şekilde karşılayabilecek, kişiselleştirilebilir çözümler üretirler.

Çözümlerimiz

Ürün Kataloğumuz

İş Ortağımız Olun

GÜÇLERİMİZİ
BİRLEŞTİRELİM!

Projelerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve yeni iş ortaklıkları kurmak için bizimle iletişime geçin.